





Patek 5267/200A | 2022 Aquanaut | Steel | 5267/200A-010
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2022 Aquanaut 5267/200A |
| Reference |
5267/200A-010 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2022 |
| Condition | New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Women's Watch |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $69,000 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Quartz |
| Movement / Caliber | E 23-250 S C |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | |
| Jewels |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 38.8mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | White |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2022 Aquanaut 5267/200A |
| Reference |
5267/200A-010 |
| Movement | Quartz |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2022 |
| Condition | New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Women's Watch |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $69,000 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Quartz |
| Movement / Caliber | E 23-250 S C |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | |
| Jewels |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 38.8mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | White |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |














