
2022 Rolex Datejust 36mm 126201
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 36mm 2022 126201 |
| Reference |
126201 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Gold/Steel |
| Bracelet Material | Gold/Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | New |
| Box / Papers |
Watch with Original box and Original papers |
| Gender | Men's watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $15,550 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 3235 |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 70 h |
| Jewels | 31 |
|
Case Material |
Gold/Steel |
| Case Diameter | 36mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Rose Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Grey |
| Dial Numerals | No numerals |
|
Bracelet Material |
Gold/Steel |
| Bracelet Color | Gold/Steel |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Gold/Steel |
| Functions | Date |
$17,501.67
2022 Rolex Datejust 36mm 126201—
$17,501.67
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 36mm 2022 126201 |
| Reference |
126201 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Gold/Steel |
| Bracelet Material | Gold/Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | New |
| Box / Papers |
Watch with Original box and Original papers |
| Gender | Men's watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $15,550 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 3235 |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 70 h |
| Jewels | 31 |
|
Case Material |
Gold/Steel |
| Case Diameter | 36mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Rose Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Grey |
| Dial Numerals | No numerals |
|
Bracelet Material |
Gold/Steel |
| Bracelet Color | Gold/Steel |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Gold/Steel |
| Functions | Date |













