



2022 Datejust 41mm 126334
Black
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 41mm Blue Dial |
| Reference |
126334 Blue Dial |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Silver |
| Bracelet Material | Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Brand New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $12,450 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 3235 |
| Base Caliber | 3135 |
| Power Reserve | 70 h |
| Jewels | 31 |
| Case Material | Silver |
| Case Diameter | 41mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | White Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Blue |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Steel |
| Bracelet Color | Steel |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date, Annual Calendar, 2nd Time Zone |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 41mm Blue Dial |
| Reference |
126334 Blue Dial |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Silver |
| Bracelet Material | Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Brand New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $12,450 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 3235 |
| Base Caliber | 3135 |
| Power Reserve | 70 h |
| Jewels | 31 |
| Case Material | Silver |
| Case Diameter | 41mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | White Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Blue |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Steel |
| Bracelet Color | Steel |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date, Annual Calendar, 2nd Time Zone |












