


2022 Datejust 41mm Black Diamond Dial on Oyster 126333
Black
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 41mm |
| Reference |
126333 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Yellow Gold |
| Bracelet Material | Gold/Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Brand New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $17,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 3235 |
| Base Caliber | 3135 |
| Power Reserve | 70 h |
| Jewels | 31 |
| Case Material | Yellow Gold |
| Case Diameter | 41mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Yellow Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Gold/Steel |
| Bracelet Color | Gold/Steel |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Gold/Steel |
| Functions | Date, Annual Calendar, 2nd Time Zone |
$19,696.40
2022 Datejust 41mm Black Diamond Dial on Oyster 126333—
$19,696.40
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 41mm |
| Reference |
126333 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Yellow Gold |
| Bracelet Material | Gold/Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Brand New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $17,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 3235 |
| Base Caliber | 3135 |
| Power Reserve | 70 h |
| Jewels | 31 |
| Case Material | Yellow Gold |
| Case Diameter | 41mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Yellow Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Gold/Steel |
| Bracelet Color | Gold/Steel |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | Gold/Steel |
| Functions | Date, Annual Calendar, 2nd Time Zone |












