



2022 Royal Oak Selfwinding Anniversary" 37mm 15550st
Black
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | 15550st Royal Oak Selfwinding Anniversary" 37mm Blue |
| Reference |
15550ST.OO.1356ST.03 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Brand New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $52,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 60 PR |
| Jewels | 29 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 37mm |
| Water Resistance | 5ATM |
| Bezel Material | |
| Crystal | Sapphire Cystal |
| Dial | Blue |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Steel |
| Bracelet Color | |
| Clasp | |
| Clasp Material |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | 15550st Royal Oak Selfwinding Anniversary" 37mm Blue |
| Reference |
15550ST.OO.1356ST.03 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Brand New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $52,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 60 PR |
| Jewels | 29 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 37mm |
| Water Resistance | 5ATM |
| Bezel Material | |
| Crystal | Sapphire Cystal |
| Dial | Blue |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Steel |
| Bracelet Color | |
| Clasp | |
| Clasp Material |
| Functions |



















