



2022 Audemars Piguet Royal Oak 15510st “50th anniversary” Black Dial
Introducing the 2022 Audemars Piguet Royal Oak 15510st “50th anniversary” timepiece. Crafted from stainless steel, this limited edition watch features a striking black dial that adds a touch of sophistication to any outfit. Celebrate 50 years of excellence with this amazing timepiece.
Black
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | 15510st Royal Oak 50th anniversary Black Dial 41mm |
| Reference |
15510 Audemars Piguet |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Unworn |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $44,000 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | |
| Movement / Caliber | |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | |
| Jewels |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Water Resistance | |
| Bezel Material | Stainless Steel |
| Crystal | Sapphire |
| Dial | Black |
| Dial Numerals |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Bracelet Color | Stainless Steel |
| Clasp | Butterfly |
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Functions |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Introducing the 2022 Audemars Piguet Royal Oak 15510st “50th anniversary” timepiece. Crafted from stainless steel, this limited edition watch features a striking black dial that adds a touch of sophistication to any outfit. Celebrate 50 years of excellence with this amazing timepiece.
Black
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | 15510st Royal Oak 50th anniversary Black Dial 41mm |
| Reference |
15510 Audemars Piguet |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Stainless Steel |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Year | 2022 |
| Condition | Unworn |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $44,000 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | |
| Movement / Caliber | |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | |
| Jewels |
| Case Material | Stainless Steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Water Resistance | |
| Bezel Material | Stainless Steel |
| Crystal | Sapphire |
| Dial | Black |
| Dial Numerals |
| Bracelet Material | Stainless Steel |
| Bracelet Color | Stainless Steel |
| Clasp | Butterfly |
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Functions |



















