


Patek 5968g | 2024 Aquanaut | White Gold 42.2mm | 5968G-010
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2024 Aquanaut 5968g 42.2mm |
| Reference |
5968G-010 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | White Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2024 |
| Condition | Unworn |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $133,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 55 h |
| Jewels |
| Case Material | White Gold |
| Case Diameter | 42.2mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | White Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Green |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Green |
| Clasp | |
| Clasp Material | White Gold |
| Functions | Chronograph; Date |
$137,505.00
Patek 5968g | 2024 Aquanaut | White Gold 42.2mm | 5968G-010—
$137,505.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2024 Aquanaut 5968g 42.2mm |
| Reference |
5968G-010 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | White Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2024 |
| Condition | Unworn |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $133,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 55 h |
| Jewels |
| Case Material | White Gold |
| Case Diameter | 42.2mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | White Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Green |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Green |
| Clasp | |
| Clasp Material | White Gold |
| Functions | Chronograph; Date |





