




Patek 5167A | 2015 Aquanaut | 5167A-001
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2015 Aquanaut 5167A |
| Reference |
5167A-001 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2015 |
| Condition | Very Good |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $65,000 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 324 S C |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 45 h |
| Jewels | 29 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 40mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Black |
| Clasp | Double-Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |
$72,447.80
Patek 5167A | 2015 Aquanaut | 5167A-001—
$72,447.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2015 Aquanaut 5167A |
| Reference |
5167A-001 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2015 |
| Condition | Very Good |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $65,000 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 324 S C |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 45 h |
| Jewels | 29 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 40mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Black |
| Clasp | Double-Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |


















