


Patek 5168g | 2023 Aquanaut | White Gold | 5168G-010
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2023 Aquanaut 5168g |
| Reference |
5168G-010 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | White Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2023 |
| Condition | Unworn |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $88,700 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 324 SC |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 45 h |
| Jewels | 29 |
| Case Material | White Gold |
| Case Diameter | 42.2mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | White Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Green |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Green |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | White Gold |
| Functions | Date |
$101,829.28
Patek 5168g | 2023 Aquanaut | White Gold | 5168G-010—
$101,829.28
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2023 Aquanaut 5168g |
| Reference |
5168G-010 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | White Gold |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2023 |
| Condition | Unworn |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $88,700 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 324 SC |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 45 h |
| Jewels | 29 |
| Case Material | White Gold |
| Case Diameter | 42.2mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | White Gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Green |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Green |
| Clasp | Fold Clasp |
| Clasp Material | White Gold |
| Functions | Date |









