



Patek 5164A | 2019 Aquanaut | Steel Travel Time | 5164A-001
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2019 Aquanaut Travel Time 5164A |
| Reference |
5164A-001 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2019 |
| Condition | Very Good |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $94,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 324 S C FUS |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 45 h |
| Jewels | 29 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 40.8mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Black |
| Clasp | Double-Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |
$97,335.00
Patek 5164A | 2019 Aquanaut | Steel Travel Time | 5164A-001—
$97,335.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Patek Philippe |
| Model | 2019 Aquanaut Travel Time 5164A |
| Reference |
5164A-001 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2019 |
| Condition | Very Good |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $94,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 324 S C FUS |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 45 h |
| Jewels | 29 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 40.8mm |
| Water Resistance | 10 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Dial Numerals | Arabic Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Black |
| Clasp | Double-Fold Clasp |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |









