








Audemars Piguet 2022 Royal Oak Offshore 42mm Diver 15720ST
Black
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | 2022 Royal Oak Offshore 42mm Diver 15720ST |
| Reference |
15720ST.OO.A052CA.01 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2022 |
| Condition | Like New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $28,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 4308 |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 60 PR |
| Jewels | 32 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 42mm |
| Water Resistance | 30 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire Crystal |
| Dial | Green |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Green |
| Clasp | Buckle |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |
$31,142.72
Audemars Piguet 2022 Royal Oak Offshore 42mm Diver 15720ST—
$31,142.72
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Black
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | 2022 Royal Oak Offshore 42mm Diver 15720ST |
| Reference |
15720ST.OO.A052CA.01 |
| Movement | Automatic |
| Case Material | Steel |
| Bracelet Material | Rubber |
| Year | 2022 |
| Condition | Like New |
| Box / Papers |
Original box, Original papers |
| Gender | Men's Watch/Unisex |
| Location | United States of America, Florida, Miami |
| Price | $28,500 |
| Availability | Item is in stock |
| Movement | Automatic |
| Movement / Caliber | 4308 |
| Base Caliber | |
| Power Reserve | 60 PR |
| Jewels | 32 |
| Case Material | Steel |
| Case Diameter | 42mm |
| Water Resistance | 30 ATM |
| Bezel Material | Steel |
| Crystal | Sapphire Crystal |
| Dial | Green |
| Dial Numerals | No Numerals |
| Bracelet Material | Rubber |
| Bracelet Color | Green |
| Clasp | Buckle |
| Clasp Material | Steel |
| Functions | Date |


















